Haber

Harbin, Güneş Adası Uluslararası Snowdan Heykel Sanatı Sergisine Ev Sahipliği Yapıyor

Çalışanlar, Çin’in kuzeydoğusundaki Heilongjiang eyaleti, Harbin’in merkezindeki Harbin’deki Sun Island Uluslararası Snowdan Heykel Sanatı Standı için kardan heykeller yaparken görülüyor, 11 Aralık 2022. (Fotoğraf: Zhang Tao/Xinhua)

HARBİN, 13 Aralık (Xinhua) — Çin’in kuzeydoğusundaki Heilongjiang eyaletinin başkenti Harbin, her yıl düzenlenen Kar Heykel Sanatı Sergisine ev sahipliği yapıyor. Çin’in en büyük buz temalı parkı olan ve kentte yer alan Kar ve Buz Dünyası parkında sergilenen heykeller, ziyaretçilerine kusursuz bir kış cümbüşü sunuyor.

Kar ve Buz Dünyası, Çin’in kuzeydoğusundaki Heilongjiang eyaletinin başkenti Harbin’de bulunan Çin’in en büyük buz tema parkı, 11 Aralık 2022. (Fotoğraf: Zhang Tao/Xinhua)
İşçiler, Çin’in kuzeydoğusundaki Heilongjiang eyaleti, Harbin’deki Sun Adası Eyaletler Arası Snowdan Heykel Standı için kardan heykeller yapıyor, 12 Aralık 2022. (Fotoğraf: Wang Song/Xinhua)
Bir işçi, Çin’in kuzeydoğusundaki Heilongjiang eyaleti, Harbin’in merkezindeki Harbin’deki Sun Island Uluslararası Snowdan Heykel Standı için kardan heykel yapıyor, 11 Aralık 2022. (Fotoğraf: Wang Jianwei/Xinhua)
Çin’in kuzeydoğusundaki Heilongjiang eyaletinin başkenti Harbin’de bulunan Çin’in en büyük buz tema parkı Snow and Ice World’ün havadan çekilmiş bir fotoğrafı, 11 Aralık 2022. (Fotoğraf: Wang Jianwei/Xinhua)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu