Haber

Kağıtları Fırlatır! Show Haber Sunucusu Dilara Send’in Canlı Yayındaki İsyanı Gündemde!

Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremlerin ardından Sarsıntı Özel yayınını yapan Show Haber’in sunucusu Dilara Send, enkaz bölgelerindeki gelişmeleri aktardığı için canlı yayında isyan etti. Elindeki kağıtları fırlatan Send’in sözleri sosyal medyada gündem oldu.

Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki depremlerde hayatını kaybedenlerin sayısı her geçen saat artarken, bir yandan da depremin başında yakınlarının kurtarılmasını bekleyen vatandaşlarımızın gözyaşlarına ve isyanlarına tanık oluyoruz. moloz.

Yardım almayan bölgelerdeki vatandaşların yansımalarını da haber kanallarında görüyoruz. Son olarak dün enkazdan çıktığını söyleyen genç kız, “Çıktım ama annem, babam ve abim enkazda, birkaç gündür tek bir araç bile gelmedi” deyince farklı bir an yaşandı. Tecrübeli.

Show TV muhabiri Tuğba Södekoğlu, depremzede ekiplerinin gelmediğini söyleyince konuşmasını yarıda keserek uzaklaştı.

Şimdi Dilara Gönder’in isyanı Show TV haberlerinde yeniden gündem oldu. İsyan etti ve kağıtları önüne fırlatarak “Böyle ölümlü bir ders mi var? Bu bize de ders mi olsun? Sürekli ders içindeyiz. Biz o dersleri geçemiyoruz” dedi.

O anları buradan izleyebilirsiniz:

Dilara Gönder’in bu yansıması sosyal medyada da beğeni topladı.

Keşke herkes Dilara Send’in kalbini gösterebilse…

doganhisar-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu