Haber
Suşehri’nde Yaz Kur’an Kursu Öğrencileri Arasında Futbol Turnuvası Yapıldı
![](https://haber-bogazliyan.com.tr/wp-content/uploads/2023/07/susehrinde-yaz-kuran-kursu-ogrencileri-arasinda-futbol-turnuvasi-yapildi-ODGTtmur.webp)
Sivas’ın Suşehri ilçesinde yaz Kur’an kursuna katılan öğrenciler arasında futbol turnuvası düzenlendi.
Suşehri Kaymakamlığı öncülüğünde Gençlik ve Sporİlçe Müdürlüğü ve Suşehri Müftüsü tarafından düzenlenen turnuvaya ilçedeki 9 Kur’an kursunun öğrencileri katıldı.
Suşehri Gençlik ve Spor Direktörü Suat Yüksel, turnuvanın 7 Ağustos’ta sona ereceğini söyledi.
Suşehri Belediyesi Halı Saha’da düzenlenen turnuvada emeği geçenlere teşekkür eden Yüksel, “Maçlarımız 09.30-12.30 saatleri arasında oynanacak. Takımlarımıza başarılar diliyorum.” söz konusu.